FIATFORUM.eu  

» Site Navigation
» General
 > Home
 > Forum
» FIAT Boards
» Service
 > Sell
 > Buy
 > Shop
» Paypal
PLEASE DONATE!

If you like FIATFORUM.eu, and would like to give something in return, please make a donation. Your donation will be used to pay for hosting service, domain & maintenance costs only!

THANK YOU!

Select your donation amount and then press the Donate button.

» Info
» Partners
Partner Site
Partner Site
Partner Site
» Clock
» Online Users: 65
0 members and 65 guests
No Members online
Most users ever online was 453, 12-04-2011 at 19:28.
Reply

Thread Tools Display Modes
(#1)
Old
jenik789 Offline
Amateur

Jaky auto na vyber? - 09-12-2010, 08:10
Doma mame mazlika Stilouse MW hezky v garazi, ale potrebujeme jeste jedno auto na popojizdeni zase combika, ale s cenou max. 35tis.
Uvazuji o nasledujicich vse v kombiku:
Marea
Astra G
Vectra B
Felicia

Doporucte prosim nekdo , spis tady na foru pokud Mareu, tak na co si dat pozor, jaky motor vybrat a taaak.

Diky

Stilo MW
Reply With Quote
(#2)
Old
kejml's Avatar
kejml Offline
Insider

23-12-2010, 12:23
Řešil jsem podobnou situaci jako Ty a zabralo mi to přes půl roku, než jsem našel, co jsem hledal. Nakonec jsem stejně koupil za skoro 2x tolik, než jsem původně očekával. Ale nelituju. Zatím :-)
Za ty prachy, co nabízíš, to budou s velkou pravděpodobností (téměř jistojistě) mrdky. Ale to uvidíš sám. V této cenové relaci potřebuješ něco jednoduchého. Čím méně součástek, tím méně se jich může pokazit.
Dobře pořiď, držím Ti palce!

tip: http://club-fiat.com/viewtopic.php?f=89&t=14958

Bílá je barva příměří, nikoli porážky!

sice mai piů F/I/A/T ale stejně jsem to nevydržel, tak Punto 1.2

Last edited by kejml : 23-12-2010 at 12:32.
Reply With Quote
(#3)
Old
Kuban's Avatar
Kuban Offline
Rough-Rider→lvl2

05-09-2011, 17:10
pokud máš rád rejpání se v autech, tak feldu :-D vsechny nahradni dily stoji "nic" a je otazkou jen ta prace... Bohuzel reznou a brzo vsechny zreznou. Ja ale dodnes feldy povazuju za ikonu ekonomicnosti.... Nikdy nikde neenchaly ikdyz se sraly. A mel bych ji i dnes kdybych netouzil po komfortu, ktery mne mimo jine stoji 5x vice na udrzbe atd ;-)

timto nechci urazit ostatni ojetiny, ale vzhledem k jeich stavu, je lepsi dat dokupy jednu ojetou felicii.... Neni problem za par kacek ji dat do takoveho stavu ze i jizdnima vlastnostma predci vsechny uvedene ojetiny ;-) Vymena cele predni napravy - myslim vsechno krome kol mne vysla na 7tisic i s pracema.... U stilouse bych byl rad za 30, podobne je to i u marejky tipuji :-(

jak rikam filcku jen pokud mas k autum vztah :-) A jen malo orezlou :-)

Stilo 3D|2003 JTD85kw (po italsky : Ščilo)
Reply With Quote
(#4)
Old
Pavel1 Offline
Newbie

17-03-2013, 10:15
S těma ojetinama je to různé...asi teď budu prodávat svoji Márejku 1.9TD100. Je to můj mazlík a vůbec se mi nechce se s ní loučit. 6 let jsem vychytával mouchy, co Germán přede mnou zk...vil, kde co vrzlo - hned jsem opavil, loni preventivně nové rozvody, žhaviče, prostě myslel jsem si, že spolu budem jezdit ještě dlouhá léta....no - a potom jsem se nzamiloval do Cromy. A márejka-opečovávaná,bohužel, musí do světa. A když vidím, že bych ji měl prodat za stejné peníze, jako filcku, tak je mi z toho na zvracení. Dyť ta filcka jí nesahá ani po ventilek!!! Jsou to svou užitnou hodnotou absolutně nesrovnatelná auta!
Doufám, že svoji Maruš prodám v rámci Fiatmarea clubu aspoň někomu, pro koho to bude taková srdcovka, jako byla pro mne....

Fiat Croma 1.9/110kW/2009 Blu Nettuno, Ex Fiat Marea Weekend 1.9TD100-Strale in Argento
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules